2011 yılında kurulmuş olup siz değerli müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet vermek için çalışıyor. Geçmişten günümüze oluşturmuş olduğumuz mutlu müşteri portföyü ile gurur duyuyoruz.

Cihazların geneli yurt dışından geldiği için firmalar hiç bir koşulda garanti vermez. Ancak biz müşterilerimizin bize bildirmiş oldukları kısa süreli sorunlarda elimizden geldiğince ücretsiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kalite politikamız dahilinde, müşteri ihtiyaçlarını iyi anlayarak zamanında ve talep edildiği biçimde karşılamayı, müşteri memnuniyetini arttırmayı, iş süreçlerimizin her aşamasında sürekli iyileştirmeyi temel felsefemiz olarak belirleyip etkinliğimizi ve ürün çeşitliliğini arttırmayı, Firma içi ve dışındaki tüm faaliyetlerimizde kalite , maliyet ve zaman faktörlerini en iyi seviyede dengelemeyi hedefledik.

Sektör çeşitliliğimizin en büyük ortak noktası ise hepsinin odağında insan olması. Genç kuşağın beklentilerini anlamak ve onlara daha fazla alan açmak önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Grup şirketlerimizin sinerjisinden beslenen ‘İQOS’ markası özelinde büyük bir bilgi ve verinin ışığında, çevik, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, ve cihazların tamamın da garanti sağlamayı amaçlayan şirket politikasına sahibiz.